Les Menuires 2026, alpineskireis
13 mrt -22 mrt 2026

0,00

Wederom een skireis in ons programma naar Frankrijk en wel naar Les Menuires in het skigebied Les Trois Vallées!

  • Les Menuires
  • Heen op vrijdag en terug op zondag
  • Skiën in het grootste en mooiste skigebied voor een betaalbare prijs

Bijz:

Wilt u zich aanmelden voor deze reis? Log dan in via Mijn Skikring. Als u al ingelogd bent druk dan op onderstaande knop om u aan te melden voor deze reis.

Aanmelden nog niet/niet meer mogelijk

ALGEMEEN:

  • We verblijven in het mooie, moderne *** hotel Les Bruyères in Les Menuires, in het hart van Les Trois Vallées. Het ligt direct aan de piste en naast de skilift. Het hotel beschikt over een bar met open haard en een panoranisch uitzicht
  • alle kamers zijn voorzien van een douche en toilet en worden iedere dag schoongemaakt.
  • twee keer per week entertainment in de avond na het diner: een live concert en/of een pianobaravond.
  • iedere avond os er een buffet.
  • Er zijn skilockers en opslagfaciliteiten in het hotel met directe toegang tot de pistes.
  • na een dagje skiën lekker ontspannen? Dat kan in de wellness ruimte, die voorzien is van sauna en hamman met gratis toegang, Behandelingen in de cabine, tegen meerprijs op reservering.
  • Verder is er een volledige uitgeruste fitnessruimte.

Skigebied

 

Les Menuires

Les Menuires is een van de drie dorpen in de Belleville met een groot skigebied van 600 km piste. Het bevindt zich tussen Val Thorens en St.Martin de Belleville en heeft een eigen skigebied met een gelijkwaardige naam. Het gebied is top voor de gevorderden onder ons. Er zijn off-piste mogelijkheden en het gebied is sneeuwzeker.

Het skigebied van Les Menuires telt in totaal 160 km aan pistes, die bereikbaar zijn via 28 liften. Door deze goede bereikbaarheid zijn de wachttijden uitzonderlijk. Beginners of minder gevorderden kunnen hier uitstekend uit de voeten aangezien er veel pistes zijn met een lage moeilijkheidsgraad. Skigebieden nabij Les Menuires zijn Val Thorens, Méribel en La Vallée de Courcevel.

Skiën en meer

Als je aan het eind van de dag je ski’s uitdoet, betekent dat niet dat de dag in Les Trois Vallées erop zit. Je kunt vanzelfsprekend nog even in het zonnetje nagenieten op één van de vele terrasjes of lekker winkelen in de galerij van La Croisette. Het sportcentrum in het centrum van Les Menuires biedt zeven dagen per week extra sportief plezier voor ’s avonds of bij slecht weer. Er is dus altijd wat te doen

 

Reis specificaties

Accommodatie
  • ***Hotel Les Bruyères
Vervoer
  • Royal Class bus
Inclusief
  • 7 dgn half pension in tweepersoonskamer
  • Extra diner op vertrekdag
  • Reisbegeleiding
  • Fooien in bus en hotel
  • leeftijdkorting 75 jaar en ouder = ca. €325,00 (onder voorbehoud)
Exclusief
  • Toeslag éénpersoonskamer  (4 stuks)   € 300,00
  • Toeristenbelasting p.p.p.d. € 2,55  (ter plaatse te betalen)

Reisbegeleider

Voor deze reis is Elly Teitsma uw reisbegeleidster. Voor alle vragen over deze reis kunt u bij haar terecht. Zij is uw aanspreekpunt vóór, tijdens en na de reis. 
U kunt haar per e-mail bereiken.

Pistenplan

Voor meer detailkaarten zie: Detailkaarten

Voor een 3d weegave zie: 3D film pistes

Scroll naar boven