Elspeet (NL) Midweek fietsvakantie
15 t/m 19 juni 2026

540,00

Fietsvakantie in Nederland
(waar kan dat beter?)

  • Elspeet is een dorp in de gemeente Nunspeet in de provincie Gelderland. Het dorp bevindt zich op de Veluwe, tussen Nunspeet en Uddel, omringd door bossen en heidevelden.
  • Heen op maandag, terug op vrijdag
  • Aantal beschikbare plaatsen: 38

 

Bijz.: Aanmelden vanaf 24 maart 10.00 uur inloggen via mijnskikring.nl

Uiterste inschrijfdatum 27 april, daarna in overleg

Fietsvakantie

De fietsvakantie is inmiddels een terugkerende vakantie. We gaan dit jaar naar “Elspeet” . Elspeet is een plaats op de Veluwe, dichtbij Nunspeet.

Het ligt midden in de prachtige bossen aan het Kroondomein “Het Loo”, een prachtige omgeving om te fietsen of te wandelen.

De omgeving

Ontdek de prachtige historische Veluwse dorpen, de eeuwenoude hanzesteden Hardewijk, Elburg en Hattem of een van de landgoederen en kastelen.

Ga je liever een keer naar het museum, dan is het Kröller-Müller Museum een unieke combinatie van kunst, natuur en cultuur. Het museum bezit een grote Van Gogh verzameling met bijna 90 schilderijen en ruim 180 tekeningen.

Ook Kasteel Cannenburch is de moeite waard om te bezichtigen.

Het hotel

Het hotel “Mennorode “ ligt op een eigen landgoed, een plek waar natuur, gastvrijheid en comfort samenkomen. Het is er heerlijk vertoeven in een ongedwongen sfeer.

De kamers zijn voorzien van tv, douche, toilet en föhn.

Bij mooi weer kunt u lekker zitten op het grote terras.

Het hotel bezit een ruimte overdekte fietsenstalling. Ook zijn er fietsen te huur. Een E-bike kost € 35,00 per dag. Dit vermelden bij de reservering evenals het aantal te huren dagen!

’s Morgens is er een ontbijtbuffet en in de avond een 3-gangen diner.

Tevens is er gratis wifi en voldoende parkeergelegenheid op het terrein. Uitgebreide informatie vindt u op de website van het hotel: www.Mennorode.nl

Extra nacht

Een dag eerder arriveren om de maandagmorgen drukte te vermijden en een dag langer van de fietsweek te genieten, dat kan!

U kunt dit opgeven bij de preferenties. Wij zullen voor u deze extra overnachting met logies en ontbijt reserveren. Het is ook mogelijk om de extra nacht inclusief diner te reserveren.

De kosten van deze extra dag dient u zelf in het hotel te betalen:

Tweepersoonskamer incl. diner en ontbijt € 145,00 per kamer

Tweepersoonskamer logies en ontbijt € 132,00 per kamer

Eenpersoonskamer incl. diner en ontbijt € 139,00

Eenpersoonskamer logies en ontbijt € 125,00

Het programma

Aankomst maandag 15 juni 2026 eventueel een kort fietstochtje rond de 25 km.

Dinsdag, woensdag, donderdag, worden er fietsroutes gepland. Iedereen is vrij om te gaan, waar hij of zij naar toe wil. De route wordt op de avond ervoor tijdens het diner uitgedeeld. De routes zijn tussen de 50 km tot 60 km en zijn altijd te verkorten via de knooppunten. Vertrek vrijdag 19 juni 2026.

Uiteraard bent u vrij om op de dag van vertrek, ook een leuke fietstocht of wandeling te maken. Er zijn vele mogelijkheden.

Preferenties

Als u een E-bike wilt huren, kunt u dat aangeven op het aanmeldformulier bij Preferenties.

Hier kunt u ook andere wensen invullen zoals: kamer delen met …. , éénpersoonskamer, dieetwensen, enz.

 

Reis specificaties

Accommodatie:

  • Hotel Mennorode
  • Apeldoornseweg 185
  • 8075 RJ Elspeet
  • +31 (0)577498111
  • info@mennorode.nl

 

Vervoer:

  • Eigen vervoer

Inclusief:

  • 4 dagen halfpension in tweepersoonskamer
  • Dagelijks voorbereide fietsroutes
  • Reisbegeleiding
  • Fooi in hotel

Exclusief:

  • Toeslag eenpersoonskamer € 25,00 per dag (8 stuks)
  • Fietshuur elektrische fiets € 35,00 per dag
  • Toeristenbelasting € 2,40 per persoon per dag

Reisbegeleider

Voor deze reis is Thea Knijn uw reisbegeleider. Voor alle vragen over deze reis kunt u bij haar terecht. Zij is uw aanspreekpunt vóór, tijdens en na de reis. 
U kunt haar bereiken per e-mail, theaknijn8@gmail.com of mobiel 06-33756239.

Scroll naar boven